Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koniec rządów Janusza Grobla w Puławach, koniec pewnej epoki [opinie]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 listopada 2018 r. o 19:01 Powrót do artykułu
ck - pewne wartości to ma się w genach. Też zastanawiam się, dlaczego w Panu tyle nienawiści. Czy Pan wjęcej zrobił dla Polski i Puław od Pana Grobla? Bo ja wątpię! Tylko Pan się ośmieszasz i przynosisz wstyd Puławom!
 Co to za debilna argumentacja? Porównujesz kogoś kto dekady był prezydentem miasta do działacza społecznego. Jak nie podoba mi się film to też nie mam prawa powiedzieć co myślę bo nie jestem reżysertem ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiem Adamowi. Ja jestem prostym i uczciwym człowiekiem. W odróżnieniu od towarzysza Janusza Grobla z PZPR i współpracownika SB nigdy nawet przez 1 sekundę nie zeszmacilem się przynależności do takich antypolski i agenturalnych organizacji jak TPPR, ZSMP, PZPR, OPZZ. A towarzysz Janusz Grobel zeszmacił się we wszystkich tych wszawych organizacjach antypolskich. Ja w swoim prostym i prawym życiu starałem się tak jak potrafiłem służyć Ojczyźnie. CK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Adama. Ja zawsze występowałem na wszystkich forach w Internecie pod swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem a nie pod Nickiem tak jak Ty tchórzu. CK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Adamie, z takimi ludzmi sie nie dyskutuje. Wychował się, wykształcił i pracował za komuny, jakoś nie słyszałem, żeby wyrzucono go ze stuydiów i z pracy. Każdy myślący człowiek, znajacy realia tamtej epoki, wie o co chodzi.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CDN usiłuje sugerować, że byłem komuchem lub agentem SB. Ta dokładnie mnie reklamuje towarzysz Jerzy Lenartowicz z PZPR który w PZPR był 18 lat, a wcześniej w TPPR i ZMS. CK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech jeszcze CDN zarzuci mi, że żyjąc w PRL oddychałem komunistycznych powietrzem i piłem komunistyczną wodę. A może sam CDN pochwali się co w swoim życiu zrobił dla Ojczyzny. Ja to mogę zrobić. I niech poda swój dane osobowe tak jak to ja robiłem póki nie zablokowali tego komuniści z bolszewickiego PiS Puławy. CK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem kiedyś sąsiada komucha i sąsiadkę antykomunistkę. Trafiło się że byłem w potrzebie. Gdy poprosiłem o pożyczkę sąsiadkę, usłyszałem: A kiedy mi oddasz? Gdy poszedłem do sąsiada komucha, ten wyjął potrfel i zapytał ile mi potrzeba. Kto okazał się prawdziwym bliźnim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obydwoje w równym stopniu, przy czym komuch już wiedział o tym, że w życiu trzeba inwestować w relacje aby nie musieć pozyczać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem kiedyś sąsiada komucha i sąsiadkę antykomunistkę. Trafiło się że byłem w potrzebie. Gdy poprosiłem o pożyczkę sąsiadkę, usłyszałem: A kiedy mi oddasz? Gdy poszedłem do sąsiada komucha, ten wyjął potrfel i zapytał ile mi potrzeba. Kto okazał się prawdziwym bliźnim?
 Twój chłopak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem kiedyś sąsiada komucha i sąsiadkę antykomunistkę. Trafiło się że byłem w potrzebie. Gdy poprosiłem o pożyczkę sąsiadkę, usłyszałem: A kiedy mi oddasz? Gdy poszedłem do sąsiada komucha, ten wyjął potrfel i zapytał ile mi potrzeba. Kto okazał się prawdziwym bliźnim?
 Dobra dobra co ty musiałes mu robić ,że ci płacił? lody jedliście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałem zapytać zupelnie poważnie czy golicie odbyt, a jeśli tak to w jaki sposób? proszę o poważne odp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałem zapytać zupelnie poważnie czy golicie odbyt, a jeśli tak to w jaki sposób? proszę o poważne odp.
  boli bardzo :/ po za tym włosy nie odrastają grubsze i mocniejsze to tylko złudzenie bo depilujesz najsłabsza i najcieńszą część włosa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałem zapytać zupelnie poważnie czy golicie odbyt, a jeśli tak to w jaki sposób? proszę o poważne odp.
  ja tez mam tam wloski, autorko  i tez nieraz czulam sie inna, jak czytalam rowne fora, na ktorych wypowiadali sie z tym problemem FACECI.. ale ciesze sie, ze nie jestem sama!  mam plastry do depilacji woskiem, boje sie ich wyprobowac w tym baaardzo delikatnym miejscu, ale trzeba pocierpiec, jak chce sie czuc komfortowo..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł przemysł wszystko dobrze bez współpracy polegniesz chyba że znajdziesz fachowców...... Pomyśl dokładnie bo opozycja czeka na złe decyzję i cie zmioto pamiętaj oni mają moc tyle kat... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba za dużo ty na siebie bierzesz.  Źle sypiasz, mamroczesz coś o jakimś niebie.  Mówią żeś na wszystko jest zdecydowany.  Chciałem cię ostrzec, że w piątek krzyżują ci plany.  Chrystian daj spokój, nie warto się wychylać.  Politycznie poprawnym, to ideały na wodzy trzymać.  Nie stawaj okoniem, Spartakusa nie zgrywaj.  Można jeszcze przeprosić, czas zatrzymać.  Zajadą czarną wołgą, będą z nutrii mieć czapy.  Będą złote mieć zęby, będą brudne mieć łapy.  Resort łamać zacznie, nie za szybko – powoli, zbyt szybko nie wolno, bo za mało zaboli.  Jedna szuja ma cię wsypać będzie wszawić i pluć, m a w policzek pocałować, ale z ust jej będzie czuć.  Ja ci Chrystek radzę pryskaj przed oczami złemi  nikt nie jest prorokiem, nigdy między swoimi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ugrupowanie P.Maja wchodzi w koalicję z PIS. Czy to jest zwycięstwo P.Maja ? Pis-u na pewno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takim układzie w powiecie raczej nie będzie współpracy z PSPP. A przewaga PiS w radzie powiatu to jeden głos. Jak z czasem któryś pęknie... Ewentualna koalicja PO-PSPP-PSL starosty nie odwoła ale uniemożliwi rządzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie kariery niektórych w urzędzie bez szkoły a na stanowisku koniec układów masz znajomości masz wszystko .Chandel mieszkaniami z zasobów urzedu miasta .Wójcikowa już ustawiła całą rodzinę.Także morze spokojnie odejść bo z majem się nie da nic skręcić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędasy kawopijce siedzo tam jak te pąki w maśle znać teraz kolejnemu pokoleniu będziem dobrobyt fundować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grobel przegrał przez Wójcikową. Nie bo nie i do przodu. A teraz spierdzieliła ze stanowiska jak szczur z tonącego statku. Nie damy się jej więcej terroryzować! To koniec Ewa. KONIEC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...